Kroužek stolního tenisu na ZŠ Hovorčovická
03.09.2019 15:54
Kroužek stolního tenisu na ZŠ Hovorčovická bude probíhat každou od 13.30 do 15.00 a pořádá jej Klub...
V neděli 23.3. proběhlo druhé kolo přeboru družstev kategorie U15.
V děvčatech jsme měli dvojí zastoupení. Holky z A týmu, po výhře s naším B a rychlé výhře s TJ Slavoj Praha, svedly těžký boj s týmem TTC Elizza Praha. O výsledku rozhodla čtyřhra, kde jsme bohužel koncovku pátého setu nedotáhly do vítězství. A tým si tak odnáší druhé místo.
Holky z B týmu skončily na 4. místě.
|
|