Výsledky 6. turnaje seriálu GP

19.04.2019 10:36

O víkendu 13.4.2019 - 14.4.2019 se konal 6. turnaj seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz. V sobotu se hrálo v kategoriích dorostu a mladších žáků.

Největší úspěch zaznamenala v kategorii mladších žákyň Anežka Zuzáková, která se umístila na prvním místě.

V kategorii dorostu ve skupině A se na 10. místě umístil Ondřej Kadavý.

V kategorii dorostu ve skupině B skončil Adam Košacký na 5-8. místě a Mrázková Lia v prvním vyřazovacím kole.
Vysledky_6_GP_RACKETSPORT_dorost.pdf (997978)
Vysledky_6_GP_RACKETSPORT_mladsi.pdf (978962)

Následujícího dne v neděli se hrálo v kategoriích starších a nejmladších žáků. Ve starších žácích ve skupině A se umístil Adam Košacký na 9. místě.

Ve skupině B nastoupili Richard Neubauer, který se umístil na 8. místě a Adam Obrhel, který se umístil na 4. místě.

V turnaji nejmladších žáků nastoupil jako jediný ve skupině A Patrik Semotan. Nejdříve skončil na posledním místě ve skupině a následně vyhrál skupinu o udržení v skupině A.

Ve skupině B nastoupilo několik dalších nejmladších hráčů našeho klubu. Mrázek Mikuláš, Lorenzová Amálie, Lorenzová Evelína, Dobeš Tomáš a Bartoňová Anna. Všichni se umístili ve skupinách na 3. místech. Všichni tím pádem měli možnost hrát útěchu. Kromě Aničky Bartońové bohužel všechny děti vypadly v prvním kole.
Anička Bartoňová dokázala v útěše dvakrát vyhrát a nakonec se v ní umístila na pěkném 3-4. místě.
Vysledky_6_GP_RACKETSPORT_nejmladsi.pdf (1022152)
Vysledky_6_GP_RACKETSPORT_starsi.pdf (982675)

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích.