Historický postup pro KST Bohnice
18.05.2026 20:20
O víkendu po náročné sezóně v druhé lize můžu postoupilo družstvo do 1. ligy mužů. Během celé...
Dne 27.12.2019 se u nás v Bohnicích konal tradiční Vánoční turnaj. Na vždy panuje příjemná vánoční nálada a všichni si s radostí protáhnout těla po vánočním lenošení. Turnaje se zúčastnilo 20 hráčů, kteří si zahráli nejdříve ve skupinách a následně playoff a útěchu o umístění. Na pořadu dne byl také turnaj čtyřher.
Gratulujeme vítězům a přejeme všechno nejlepší v osobním i sportovním životě i v roce 2020.
|
|