2.místo na 2.turnaji pražského přeboru družstev starších žákyň !!!!!
18.01.2017 21:45
Na Slavoji v Modřanech se tento víkend 14.-15.1.2017 konal druhý turnaj pražského přeboru...
V neděli 23.3. proběhlo druhé kolo přeboru družstev kategorie U15.
V děvčatech jsme měli dvojí zastoupení. Holky z A týmu, po výhře s naším B a rychlé výhře s TJ Slavoj Praha, svedly těžký boj s týmem TTC Elizza Praha. O výsledku rozhodla čtyřhra, kde jsme bohužel koncovku pátého setu nedotáhly do vítězství. A tým si tak odnáší druhé místo.
Holky z B týmu skončily na 4. místě.
|
|