Historický postup pro KST Bohnice
18.05.2026 20:20
O víkendu po náročné sezóně v druhé lize můžu postoupilo družstvo do 1. ligy mužů. Během celé...
Blíží se začátek sezóny a s ním i start všech soutěží. Náš klub má tento rok několik ligových družstev - konkrétně je to 3. liga mužů, 1. liga žen a 2. liga žen. Mnoho družstev pak hraje krajské soutěže.
Za plné účasti tudíž začali všichni hráči pilně trénovat, aby vítězně reprezentovali náš klub. Trénovat se začalo trochu později kvůli rekonstrukci a modernizaci herny. V ní bylo kompletně vyměněno osvětlení, vymalováno a natažený nový koberec kolem celé herny.
|
|